Чорноморець втратив перемогу над Вересом: автоголу не вистачило одеситам для трьох очок

Переглядів 31
Коментарів 0
Гравці Чорноморця та Вереса. Фото УПЛ

Рівненський Верес на виїзді зіграв внічию з одеським Чорноморцем у рамках 10-го туру української Прем'єр-ліги. Матч завершився результативною нічиєю – 1:1.

Чорноморець відкрив рахунок на 22-й хвилині завдяки автоголу гравця Вереса Євгена Морозка, який зрізав м'яч у власні ворота після прострілу у штрафний майданчик. Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь одеситів.

Голи Вереса та Чорноморця дивіться в нашому телеграм-каналі за посиланням

Верес зміг відповісти лише в другій половині зустрічі. На 65-й хвилині після введення м'яча з ауту, гравці рівненської команди виграли боротьбу, що дозволило Семену Вовченку забити гол в один дотик. Цей м'яч став останнім у матчі, що завершився внічию.

• Чорноморець наразі посідає 9-те місце в турнірній таблиці УПЛ з 11 очками після 10 матчів. Верес йде на одну позицію нижче, маючи 10 очок.
  • У наступному турі Чорноморець зустрінеться з львівським Рухом на виїзді 25 жовтня, а Верес прийматиме полтавську Ворсклу 27 жовтня.