Фіорентина розгромила Рому з непристойним рахунком: як зіграв Довбик у матчі Серії А

Переглядів 72
Коментарів 0
Артем Довбик. Фото: ФК Рома

У неділю, 27 жовтня, у поєдинку дев'ятого туру Серії А Фіорентина на своєму полі приймала Рому. Зустріч завершилася впевненою перемогою господарів з рахунком 5:1.

У першому таймі матчу Фіорентина забила три м'ячі, два з яких на рахунку Мойзе Кіна. До перерви римська команда один гол забила: відзначився Куадіо Коне.

У другому таймі Едоардо Бове збільшив перевагу «фіалок» до трьох голів. Далі Рома залишилася в меншості: друге попередження отримав Маріо Ермосо. І за шість хвилин Матс Хуммельс записав у свій пасив автогол.

Український нападник Роми Артем Довбик вийшов у стартовому складі римської команди і відіграв усю гру. Від сайту Flashscore українець отримав невисоку оцінку 6,0.

Чемпіонат Італії

9-й тур

Фіорентина – Рома – 5:1

Голи: Кін, 9 (1:0). Бельтран, 17 (2:0). Коне, 39 (2:1). Кін, 41 (3:1). Бове, 52 (4:1). Хуммельс, 71 – автогол (5:1).

• Фіорентина завдяки здобутій перемозі піднялася на четверту сходинку в турнірній таблиці Серії А.
  • Рома зазнала третьої поразки в чемпіонаті й залишилася на 11-му місці.