Мудрик вийшов на заміну в переможному матчі з Ньюкаслом: в Англії дали оцінку гри вінгера Челсі

Переглядів 63
Коментарів 0
Михайло Мудрик. Фото ФК Челсі

Український вінгер лондонського Челсі Михайло Мудрик отримав оцінку від англійської преси за матч проти Ньюкасла (2:1) у дев’ятому турі АПЛ.

У неділю, 27 жовтня, відбувся поєдинок дев’ятого туру АПЛ, у якому зустрілися Челсі та Ньюкасл. Лондонці перемогли з рахунком 2:1 завдяки голам Ніколаса Джексона та Коула Палмера. Єдиний м'яч за Ньюкасл забив Александер Ісак, що дозволило гостям трохи скоротити розрив.

Михайло Мудрик вийшов на заміну на 67-й хвилині, замінивши Ноні Мадуеке. На 82-й хвилині він втратив можливість відзначитися голом, пробивши прямо в руки воротарю Ньюкасла Ніку Поупу з вигідної позиції.

Британський портал Football.London оцінив гру Мудрика на 6,0 балів, що вище за оцінку 5,0, отриману воротарем Челсі Робертом Санчесом, який став найнижче оціненим гравцем команди.

«Вийшов на поле на останні 25 хвилин. Не зміг взяти активної участі», – такий вердикт діям Мудрика виніс оглядач Football.London.

• Лондонці наразі мають 17 очок у дев'яти матчах АПЛ та займають четверте місце в турнірній таблиці.
  • У наступному турі «аристократи» на виїзді зустрінуться з Манчестер Юнайтед 3 листопада, матч розпочнеться о 18:30 за київським часом.
  • Цього сезону 23-річний Мудрик провів 10 матчів за клуб, забив один гол і зробив чотири результативні передачі.