Алієв проти Мілевського: матч Медіаліги між командами легенд Динамо завершився з великим рахунком

Переглядів 28
Коментарів 0
Олександр Алієв та Артем Мілевський. Фото: Google

Матч Медіаліги між командами PROFAN із екс-хавбеком Динамо Олександром Алієвим у складі та IGNIS, яку тренував колишній форвард киян Артем Мілевський, завершився розгромною перемогою першої.

Матч Медіаліги між командами PROFAN та IGNIS, який відбувся у Києві у середу, 23 жовтня, був цікавий зустріччю легендарних екс-динамівців Олександра Алієва та Артема Мілевського.

PROFAN із Алієвим у складі здобув впевнену перемогу над IGNIS, головним тренером якої у цьому матчі був Мілевський (4:1).

Олександр вийшов у стартовому складі своєї команди, був замінений у середині другого тайму, але повернувся на поле на 59-й хвилині матчу. В активі Алієва – передгольова передача у моменті з другим голом.

Медіаліга. П'ятий тур

IGNIS – PROFAN – 1:4

Голи: Кордюк, 12 (0:1), Мірошников, 30 (0:2), Алексєєв, 53 (0:3), Алексєєв, 56 (0:4), Авдиш, 60+4, з пен. (1:4)

• Мілевський та Алієв провели 188 спільних матчів у складах київського Динамо та національної збірної України.