«Арсенал пережив нервову кінцівку»: англійська преса підвела підсумки гри «канонірів» з Шахтарем в Лізі чемпіонів

Переглядів 24
Коментарів 0
Гравці Арсенала та Шахтаря. Фото УЄФА

У матчі третього туру Ліги чемпіонів 2024/25 донецький Шахтар мінімально поступився лондонському Арсеналу (0:1). Англійська преса висловилась щодо гри «гірників» та «канонірів».

Англійська преса високо оцінила виступ Шахтаря в програному матчі з Арсеналом, відзначивши героїчну гру голкіпера Дмитра Різника, який не лише зробив кілька важливих сейвів, а й відбив пенальті.

90min:

Шахтар створив кілька небезпечних контратак, і момент на 92-й хвилині з ударом Педрінью міг принести українцям нічийний результат, але Давид Рая здійснив вирішальний сейв.

Football London:

Арсенал почав яскраво, забивши після рикошету від Дмитра Різника. Проте гра набула напруженого характеру після того, як Різник відбив пенальті, не давши Арсеналу збільшити рахунок, що додало інтриги в останні хвилини матчу.

Goal:

Господарі домінували більшу частину гри, але Шахтар використав свої шанси на контратаках, і команда Мікеля Артети пережила нервову кінцівку після незабитого пенальті.

Pain in the Arsenal:

Арсенал отримав нагоду подвоїти перевагу, але Різник відбив пенальті. Наприкінці гри Шахтар створив кілька небезпечних моментів, що зробило завершення гри напруженим.