Автогол голкіпера та нереалізований пенальті: як Шахтар зіграв з Арсеналом у Лізі чемпіонів

Переглядів 31
Коментарів 0

У вівторок, 22 жовтня, у матчі третього туру Ліги чемпіонів лондонський Арсенал на своєму стадіоні приймав донецький Шахтар. Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0.

Матч у Лондоні відвідали президент УАФ Андрій Шевченко, вінгер Челсі Михайло Мудрик та колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Арсенал відкрив рахунок на 29 хвилині. Після удару Мартінеллі м'яч влучив у стійку і рикошетом від Різника опинився у воротах.

Відео автогола Дмитра Різника дивіться у телеграм-каналі Український футбол Онлайн

На 76-й хвилині рефері призначив пенальті за гру Бондаря рукою, але Різник розгадав задум Троссарда і парирував удар бельгійця з 11-метрової позначки. У компенсований час Педріньйо міг зрівняти рахунок, але Рая здійснив неймовірний сейв.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко просидів весь матч на лаві запасних.

Ліга чемпіонів

3-й тур

Арсенал – Шахтар – 1:0

Гол: Різник, 29 – у свої ворота.

• Після сьогоднішньої гри Шахтар опускається на 29-те місце у турнірній таблиці Ліги чемпіонів з одним очком в активі. Арсенал набрав сім балів та йде на четвертій позиції.
  • У наступному турі донецька команда зіграє проти швейцарського Янг Бойза. Гра запланована на 6 листопада. Лондонці цього ж дня поміряються силами з міланським Інтером.