Великий скандал у Ромі: тренер Довбика побився з ключовим гравцем римської команди в роздягальні

Переглядів 25
Коментарів 0
Іван Юріч та Джанлука Манчіні. Фото: EPA-EFE

Римська Рома цього сезону показує провальні результати в Серії А, а після розгрому проти Фіорентини у Флоренції в роздягальні вибухнув великий скандал.

У неділю, 27 жовтня, Рома на виїзді програла з розгромним рахунком Фіорентині – 1:5. Під час цього поєдинку трапився скандальний інцидент.

Як повідомляє Corriere dello Sport, головний тренер Роми Іван Юріч у перерві матчу в роздягальні грубо зіткнувся з гравцем команди Джанлукою Манчіні.

Уже в першому таймі матчу Рома, за яку всю гру провів український нападник Артем Довбик, пропустила три м'ячі, Юріч був явно незадоволений грою команди.

За даними джерела, у перерві все загострилося і переросло в бійку між наставником «вовків» і Манчіні. Після бійки Юріч вирішив залишити ключового гравця Роми на лавці запасних – його замінив Томмазо Бальданці.

• Після дев'яти турів Рома має в активі десять очок і посідає 11-ту сходинку в турнірній таблиці Серії А.
  • Довбик у сезоні 2024/25 років провів за «Рому» 12 матчів у всіх офіційних турнірах: п'ять голів.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українського нападника в 35 мільйонів євро.