Чеберко забив дебютний гол у МЛС: відео точного удару українського захисника Коламбус Крю

Переглядів 25
Коментарів 0

Український центрбек Коламбус Крю Євген Чеберко відзначився своїм дебютним голом у виїзному матчі чемпіонату МЛС проти Нью-Йорк Ред Буллс (3:2).

Євген Чеберко забив свій дебютний гол у чемпіонаті МЛС. Це сталося на 14-й хвилині виїзного поєдинку його Коламбус Крю проти Нью-Йорк Ред Буллс, який відбувся в ніч на неділю, 20 жовтня (3:2).

Відео дебютного голу Чеберка можна переглянути у нашому телеграм-каналі

Євген провів повний матч на позиції центрального захисника гостей, які вирвали перемогу на сьомій компенсованій хвилині.

Чемпіонат MLS

Нью-Йорк Ред Буллс – Коламбус Крю – 2:3

Голи: Джексон, 2 (0:1), Чеберко, 14 (0:2), Форсберг, 78 (1:2), Форсберг, 87, з пен. (2:2), Амундсен, 90+7 (2:3)

• 26-річний Чеберко провів цього сезону 30 матчів у всіх турнірах і забив один гол.
  • Коламбус Крю зіграв 34 поєдинки, набрав 66 очок і фінішував на другому місці в турнірній таблиці регулярного чемпіонату Східної конференції МЛС із відставанням у вісім залікових пунктів від Інтеру лідера Майамі, у складі якого виступає український центрбек Сергій Кривцов.
  • У 1/8 фіналу Коламбус Крю знову зіграє з Нью-Йорк Ред Буллс 26 жовтня та 2 листопада.