Дива не сталось: Челсі без Мудрика на виїзді програв Ліверпулю – мерсісайдці знову очолили АПЛ

Переглядів 21
Коментарів 0
Гравці Ліверпуля святкують гол у ворота Челсі. Фото: Google

У неділю, 20 жовтня, на «Енфілді» відбувся матч восьмого туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому Ліверпуль приймав Челсі, за який виступає Михайло Мудрик. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

• Перед цим матчем вісім із дев’яти крайніх очних ігор Ліверпуля та Челсі, не враховуючи сьогоднішню гру, завершувалися нічиєю.
  • Лише у січні червоні здобули переконливу перемогу – 4:1.
  • У цьому поєдинку головний тренер Челсі Енцо Мареска не включив Михайла Мудрика у заявку.

Ліверпуль вийшов уперед на 29-й хвилині матчу, коли Мохамед Салах реалізував пенальті. На початку другої половини зустрічі лондонці зуміли відігратися: гол до свого активу записав нападник Джексон на 48-й хвилині гри. Але майже одразу «мерсисайдці» знову повели у рахунку: Салах від правого кута штрафного виконав подачу в центр, де Джонс прийняв м’яч і пробив повз Санчеса.

Фінальний свисток зафіксував перемогу червоних з рахунком 2:1.

АПЛ, восьмий тур

Ліверпуль – Челсі – 2:1

Голи: Салах, 29 (пен), Джонс, 52 – Джексон, 48

• Після цієї гри Ліверпуль має у своєму активі 21 очко та займає перше місце у турнірній таблиці АПЛ, тоді як Челсі набрав 14 балів і йде на шостій позиції.
  • У наступному турі Ліверпуль зіграє проти Арсенала 27 жовтня, а Челсі того ж дня поміряється силами з Ньюкаслом.