«Динамо вийшло з думками не програти»: Севідов розкритикував киян за гру з Шахтарем

Переглядів 39
Коментарів 0
Гравці Динамо та Шахтаря. Фото УПЛ

Футбольний експерт Олександр Севідов поділився своїми враженнями від центрального поєдинку 11-го туру УПЛ між київським Динамо та донецьким Шахтарем (1:1).

На думку Олександра Севідова, Динамо вдалося уникнути поразки завдяки тому, що Шахтар залишився в меншості у другому таймі.

«60 хвилин Шахтар виглядав краще за Динамо, яке, здавалося, вийшло з думками не програти. До вилучення Криськіва на полі була повна перевага гірників. Вони домінували, змушуючи динамівців оборонятися, які фактично не створювали гольових моментів.

Окрім забитого гола, лише один момент у Волошина за всю гру – це дуже мало. Не очікував такої пасивної гри від Динамо. Команда нічого не показала, зробивши ставку на довгі передачі й на швидкість Кабаєва та Ваната, яка себе не виправдала», – сказав Севідов в інтерв'ю UA-Футбол.

• Після 11 турів Динамо набрало 26 очок і очолює турнірну таблицю Української Прем’єр-ліги, випереджаючи Шахтар на шість очок.
  • У наступному турі біло-сині вдома прийматимуть Інгулець. Матч відбудеться 3 листопада о 18:00 у Києві.