Довбик зіграв повний матч проти чемпіона Італії: Рома не змогла зачепитись за очки в грі з Інтером

Переглядів 16
Коментарів 0
Артем Довбик в матчі з Інтером. Фото ФК Рома

20 жовтня, в неділю, на стадіоні «Стадіо Олімпіко» відбувся матч восьмого туру Серії А між Ромою та Інтером. Гості з Мілана здобули перемогу з рахунком 1:0.

Український нападник Артем Довбик, який представляє Рому, вийшов на поле в стартовому складі. Перший тайм не подарував забитих голів, хоча найближчим до відкриття рахунку був Генріх Мхітарян з Інтера — м’яч після його удару потрапив у поперечину.

У другій половині зустрічі гості змогли реалізувати свою перевагу. На 60-й хвилині Лаутаро Мартінес, скориставшись помилкою захисника Роми Челіка, який невдало перервав передачу Фраттезі, точно пробив по воротах Свілара і вивів Інтер вперед.

• Таким чином, Інтер здобув мінімальну перемогу, що дозволило їм набрати 17 очок і піднятися на друге місце в турнірній таблиці Серії А. Рома, яка після цього матчу має 10 балів, займає дев’яту позицію.
  • Артем Довбик, який приєднався до римської команди влітку 2024 року, вже провів 10 матчів і забив 4 голи.
  • Наступний поєдинок Рома проведе проти Фіорентини 27 жовтня, тоді як Інтер того ж дня зіграє з Ювентусом.