Єдиний гол вирішив долю матчу: Кривбас на виїзді виявився сильнішим за Зорю

Переглядів 20
Коментарів 0
Гравці Зорі та Кривбасу. Фото УПЛ

Криворізький Кривбас святкував перемогу над луганською Зорею в матчі десятого туру Української Прем’єр-ліги сезону 2024/25. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь команди Юрія Вернидуба.

Єдиний гол у матчі забив Соса. У першому таймі команди не порадували вболівальників забитими голами, хоча створили кілька моментів. Основною причиною низької реалізації стали відмінні дії обох голкіперів.

Відео голу Кривбасса в ворота Зорі дивіться в нашому телеграм-каналі за посиланням

На початку другого тайму Соса відкрив рахунок, підступно пробивши під рукою голкіпера суперника. Через дві хвилини він міг оформити дубль, але Зорю врятував каркас воріт. У продовженні атаки Аморузо також влучив у поперечку воріт луганського клубу. Наприкінці зустрічі Соса ще раз перевірив на міцність стійку воріт Зорі.

У наступному турі чемпіонату України, 26 жовтня, Кривбас вдома зустрінеться з ЛНЗ (початок гри – о 15:30), а наступного дня Зоря зіграє з Лівим берегом (початок поєдинку – о 13:00).

Українська Прем’єр-ліга 2024/25

Десятий тур, 20 жовтня

Зоря – Кривбас – 0:1 (0:0)

Гол: Соса, 48

• Після цієї перемоги Кривбас з 14-ма балами піднявся на шосту сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Зоря, у свою чергу, має 12 очок та займає восьме місце.