«Хочеться грати такі матчі щотижня»: Судаков висловився про поразку Шахтаря від Арсеналу у Лізі чемпіонів

Переглядів 20
Коментарів 0
Георгій Судаков в матчі проти Арсенала. Фото: ФК Шахтар

Півзахисник донецького Шахтаря Георгій Судаков підбив підсумок виїзного поєдинку третього туру загального етапу Ліги чемпіонів проти лондонського Арсеналу (0:1).

Шахтар програв Арсеналу у виїзному матчі третього туру загального етапу Ліги чемпіонів, що відбувся у Лондоні у вівторок, 22 жовтня (0:1).

Відео голу Арсеналу у ворота Шахтаря можна подивитися у нашому телеграм-каналі

Хавбек «гірників» Георгій Судаков висловився про силу суперника.

«Перший тайм був дуже складним для нашої команди. Була певна атмосфера, тиск, який допомагає супернику, коли граєш на виїзді проти такої неймовірно сильної команди. Арсенал напевно, одна з найсильніших команд в Європі, навіть у світі».

Хавбек залишився задоволений грою своєї команди у Лондоні, незважаючи на поразку.

«Ми пропустили в першому таймі, у них були ще моменти, але ми також хотіли грати добре і також створювали свої моменти.

У другому таймі, я думаю, ми грали, можливо, не дуже добре, але ми показали гру, якою можемо пишатися. Ми хотіли забити, ми намагалися, у нас були моменти. Я думаю, що ми заслуговували на те, щоб забити принаймні один раз».

Судаков заявив, що хотів би грати на такому високому рівні регулярно.

«Це було неймовірно. Хочеться грати такі матчі щотижня. Ти насолоджуєшся моментом. Це неймовірно, я був дуже радий взяти участь в цій грі.

Шанси на плейоф? Ми працюємо над цим. Ми в це віримо. Ми вдосконалюємося від гри до гри, подивимося, що буде далі, важко загадувати наперед», – сказав Георгій в –інтерв'ю пресслужбі УЄФА.

• 22-річний Судаков провів цього сезону за Шахтар 12 матчів у всіх турнірах, забив сім голів і зробив дві результативні передачі.
  • Шахтар зіграв три поєдинки, набрав одне очко та посідає 29 місце в єдиній турнірній таблиці Ліги чемпіонів.