ЛАСК здобув вольову перемогу над Сваровскі-Тіроль: Таловєров вийшов в основі та провів на полі всю гру

Переглядів 21
Коментарів 0
Максим Таловєров. Фото ФК Ласк

У десятому турі чемпіонату Австрії ЛАСК, за який грає захисник збірної України Максим Таловєров, переміг на виїзді команду Сваровскі-Тіроль з рахунком 2:1.

У першому таймі команди обмінялися голами: на 16-й хвилині відзначився Устюндаг за Сваровскі-Тіроль, а на 40-й хвилині ЛАСК відповів голом Беріші. Переможний гол забив Ентруп на 87-й хвилині.

Максим Таловєров відіграв повний матч, отримавши від сайту Flashscore оцінку 7,4 за свої дії на полі.

Наступний матч ЛАСК проведе 24 жовтня у Лізі конференцій проти люблянської Олімпії, а 27 жовтня в чемпіонаті Австрії команда зіграє вдома зі Штурмом.

Чемпіонат Австрії – Бундесліга, 10-й тур:

Сваровскі-Тіроль – ЛАСК – 1:2 (1:1)

Голи: Устюндаг, 16 – Беріша, 40; Ентруп, 87

Таловєров вже провів шість матчів за збірну України, включно з однією грою на Євро-2024. Transfermarkt оцінює його вартість у 2,5 мільйони євро.