ЛНЗ обіграв Інгулець і перервав свою безвиграшну серію: команда Кобіна залишається без перемог

Переглядів 34
Коментарів 0
ЛНЗ – Інгулець – 2:0. Фото: УПЛ

Матч десятого туру чемпіонату України, в якому черкаський ЛНЗ приймав петровський Інгулець, відбувся 20 жовтня та завершився перемогою господарів поля (2:0).

• ЛНЗ та Інгулець провели між собою перший матч в історії в рамках УПЛ;
  • Черкаська команда перервала свою безвиграшну серію, яка складала п'ять матчів – три нічиї та дві поразки;
  • Безвиграшна серія Інгульця налічує десять поєдинків – п'ять нічиїх та п'ять поразок.

ЛНЗ обіграв Інгулець у домашньому поєдинку десятого туру української Прем'єр-ліги, що відбувся у Черкасах у неділю, 20 жовтня (2:0).

Відео голів матчу ЛНЗ – Інгулець можна переглянути в нашому телеграм-каналі

У стартовому складі петровської команди вийшов 20-річний хавбек Іван Лосенко, який провів свій дебютний матч у дорослій професійній кар'єрі. Гравець належить донецькому Шахтарю та виступає за Інгулець на правах оренди.

Півзахисник ЛНЗ Олів'є Тілль, який через травму не грав з 1 вересня та пропустив останні чотири матчі своєї команди, вийшов у стартовому складі.

На 15-й хвилині грузинський півзахисник ЛНЗ Шота Нонікашвілі не реалізував пенальті, який было призначено за гру рукою у штрафному майданчику захисника гостей Віталія Дубілея. Голкіпер Інгульця Олексій Паламарчук здійснив сейв та врятував свою команду від гола.

За 20 хвилин півзахисник черкаської команди Ілля Путря відкрив рахунок та забив свій дебютний гол за ЛНЗ після переходу з одеського Чорноморця у літнє трансферне вікно.

Наприкінці першого тайму захисник Інгульця Максим Мельничук не реалізував пенальті, призначеного за гру рукою центрбека ЛНЗ Назарія Муравського. На цей раз ефектний сейв вдався воротареві черкаської команди Євгену Кучеренко. Це був єдиний удар у площину воріт господарів за першу половину зустрічі.

У середині другого тайму Путря оформив дубль ударом із меж штрафного майданчика після скидки Нонікашвілі.

Чемпіонат України. Десятий тур

ЛНЗ (Черкаси) – Інгулець (Петрове) – 2:0

Голи: Путря, 35 (1:0), Путря, 60 (2:0)

Нереалізовані пенальті: Нонікашвілі, 15 (ЛНЗ), Мельничук, 45 (І)

• ЛНЗ під керівництвом іспанського фахівця Андреса Карраско провів десять матчів, набрав 15 очок та посідає п'яте місце в УПЛ.
  • Інгулець, який очолює Василь Кобін, зіграв стільки ж поєдинків, має в активі п'ять залікових пунктів і знаходиться на останньому, 16 рядку в турнірній таблиці.
  • У наступному турі ЛНЗ зіграє на виїзді з криворізьким Кривбасом, а Інгулець вирушить у гості до сусідньої Олександрії. Обидва матчі відбудуться у суботу, 26 жовтня.