Мессі вийшов на заміну та зробив хет-трик за 11 хвилин: одноклубник Кривцова встановив декілька рекордів

Переглядів 45
Коментарів 0
Кривцов та Мессі. Фото ФК Інтер Майамі

Ліонель Мессі продовжує встановлювати нові футбольні рекорди. У матчі проти Нью-Інгленд Революшн (6:2) він забив хет-трик, ставши найкращим бомбардиром Інтер Маямі.

Тепер в активі Ліонеля Мессі 33 голи за клуб, що дозволило йому випередити еквадорця Леонардо Кампану, який раніше тримав цей рекорд з 32 голами.

Цікаво, що Мессі є найкращим бомбардиром не лише Інтер Маямі, але й інших команд за які він грав. За Барселону він забив 672 голи у 778 матчах, а за збірну Аргентини – 112 голів у 189 зустрічах. Ліонель завдяки цьому став першим в історії футболістом, який є кращим бомбардиром відразу в трьох командах.

Незважаючи на свій успіх, у нинішньому сезоні МЛС Мессі поступається бельгійцю Крістіану Бентеке (Ді-Сі Юнайтед), який з 23 голами очолює список найкращих бомбардирів ліги. Мессі відстає від нього на три голи.

• Завдяки перемозі над Революшн, Інтер Маямі встановив новий рекорд регулярного чемпіонату МЛС, набравши 74 очки, і вперше в історії клубу отримав право на участь у клубному чемпіонаті світу як господар турніру.
  • Мессі також є восьмиразовим володарем «Золотого м'яча» та шестиразовим переможцем «Золотої бутси».