«Ми були ближчими до перемоги»: Шандрук прокоментував результат матчу Вереса проти Чорноморця

Переглядів 19
Коментарів 0
Олег Шандрук. Фото: НК Верес

Головний тренер рівненського Вереса Олег Шандрук підбив підсумок виїзного матчу десятого туру української Прем'єр-ліги проти одеського Чорноморця (1:1).

Верес зіграв унічию з Чорноморцем у виїзному поєдинку десятого туру УПЛ, що відбувся в Одесі у неділю, 20 жовтня (1:1).

Відео голів матчу Чорноморець – Верес можна переглянути у нашому телеграм-каналі

Головний тренер рівненської команди Олег Шандрук висловився про гру і результат зустрічі на післяматчевій прес-конференції.

«Нам довелося відігруватися. Тому, цей нічийний результат сприймаємо більше позитивно. Хоча, цілком могли розраховувати на більше, ніж нічия. Команда хотіла перемогти сьогодні, тому всі футболісти розчаровані цим результатом.

В перерві в нашій роздягальні нічого особливого не відбулося. Ми сильна команда. Я знав, що ми додамо після перерви. Добре у гру увійшли футболісти з лави запасних. Ми на це теж розраховували. Могли і виграти цю гру. Вважаю, ми були ближчими до перемоги сьогодні», – наводить слова Шандрука офіційний сайт рівнян.

• Верес провів десять матчів, набрав десять очок і посідає десяте місце у турнірній таблиці УПЛ.
  • У наступному турі команда Шандрука прийме полтавську Ворсклу у неділю, 27 жовтня.