«Ми виглядали втомлено»: Артета висловився про причини слабкої реалізації Арсеналу в матчі з Шахтарем

Переглядів 19
Коментарів 0
Мікель Артета. Фото ФК Арсенал

Головний тренер лондонського Арсеналу Мікель Артета поділився своїми враженнями після мінімальної перемоги над донецьким Шахтарем (1:0) у матчі третього туру Ліги чемпіонів.

Мікель Артета пояснив скромний рахунок у грі з донецьким Шахтарем проблемами з реалізацією моментів та фізичною втомою гравців у другому таймі.

«Було два дуже різних тайми. У першому ми домінували, створили чотири хороші моменти, які повинні були реалізувати і закрити гру.

У другому таймі ми виглядали втомленими, нам не вистачало гостроти з м'ячем і без нього. Ми знову мали два хороші шанси, але навіть не забили пенальті», – прокоментував Артета.