«Я побачив нашу філософію гри»: Пушич відреагував на мінімальну поразку Шахтаря в матчі з Арсеналом

Переглядів 25
Коментарів 0
Маріно Пушич. Фото ФК Шахтар

Головний тренер донецького Шахтаря Маріно Пушич підсумував гру своєї команди в матчі третього туру Ліги чемпіонів проти лондонського Арсеналу, в якому гірники зазнали мінімальної поразки з рахунком 0:1.

Після поєдинку з Арсеналом Маріно Пушич поділився своїми враженнями, зазначивши, що він залишився задоволений характером і настроєм своїх гравців.

«Я знову побачив цей характер і велике бажання перемогти та досягти результату. Я сказав своїм гравцям, що дуже ними пишаюся.

Ми розуміли, що суперник буде діяти потужно в першому таймі, але ми добре захищалися і мали свої моменти. У другому таймі я побачив нашу філософію гри», — зазначив Пушич.