Зіграв важливу роль у другому таймі: англійські ЗМІ дали оцінку гри Миколенко в переможному матчі з Іпсвічем

Переглядів 24
Коментарів 0
Віталій Миколенко. Фото ФК Евертон

Віталій Миколенко відновився після травми і зіграв повний матч за «Евертон» у переможній зустрічі проти Іпсвіча (2:0) в рамках 8-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Український захисник Віталій Миколенко отримав позитивні оцінки від британських ЗМІ та статистичних порталів, які оцінили його гру в матчі з Іпсвічем.

Сайт Liverpoolecho дав Миколенку 7 із 10, відзначивши його впевнену гру в обороні та ефективну роботу на атаку, що допомогло створити тиск на суперника і привело до голу Ілімана Ндіайє.

Goodisonnews оцінив гру українця на 6 із 10, зазначивши, що він провів спокійний матч без особливих проблем в обороні, зігравши важливу роль у другому таймі, забезпечуючи надійність захисту.

Серед оцінок статистичних порталів:

• WhoScored: 7.4;
  • Sofascore: 7.6;
  • Flashscore: 7.4.

Цього сезону Миколенко провів сім матчів за Евертон у всіх турнірах і відзначився однією результативною передачею. Його трансферна вартість за даними Transfermarkt становить 28 мільйонів євро.

Наступний матч «Евертон» проведе проти Фулгема 26 жовтня о 19:30.