«У першому таймі був певний мандраж»: Різник висловився про гру Шахтаря проти Арсеналу у Лізі чемпіонів

Переглядів 25
Коментарів 0
Дмитро Різник в матчі з Арсеналом. Фото: ФК Шахтар

Голкіпер донецького Шахтаря Дмитро Різник висловився про гру своєї команди у виїзному поєдинку третього туру загального етапу Ліги чемпіонів проти лондонського Арсеналу (0:1).

Дмитро Різник відзначився автоголом, але відбив пенальті у виконанні бельгійського хавбека Леандро Троссарда і здійснив ще три сейви у виїзному матчі третього туру загального етапу Ліги чемпіонів, у якому його Шахтар програв Арсеналу (0:1).

Відео автоголу та відбитого пенальті Різника можна подивитися у нашому телеграм-каналі

Голкіпер «гірників» зізнався, що на старті поєдинку у гравців його команди було хвилювання.

«У першому таймі ми шукали свою гру, можливо, був певний мандраж. Потім поговорили в роздягальні, і в другому таймі гра була зовсім іншою: більше контролювали м’яч і не боялися діяти. Трішки не вистачило. Пропустили доволі курйозний м’яч і не змогли забити. Дуже прикро. Вважаю, ми могли здобути нічию».

Різник розповів про те, як йому вдалося відбити удар із 11-метрової позначки.

«Перед кожною грою ми розбираємо суперника, зокрема й пробиття пенальті. Дуже щасливий, що зумів відбити удар, але прикро, що команда поступилася.

Пенальті – це 50 на 50, тому, вважаю, усе залежить від того, кому пощастить більше», – сказав Дмитро в інтерв'ю пресслужбі «гірників».

• 25-річний Різник провів у поточному сезоні за донецьку команду 12 матчів у всіх турнірах (п'ять із них – на «нуль») і пропустив у них 13 голів.
  • Шахтар зіграв три поєдинки, набрав одне очко та посідає 29 місце в єдиній турнірній таблиці Ліги чемпіонів.
  • У наступному турі «гірники» приймуть швейцарський Янг Бойз у середу, 6 листопада.