Ярмолюк зіграв проти Манчестер Юнайтед: українець не допоміг Брентфорду утримати хоча б нічийний результат

Переглядів 16
Коментарів 0
Єгор Ярмолюк. Фото ФК Брентфорд

Манчестер Юнайтед здобув вольову перемогу над Брентфордом, за який грає Єгор Ярмолюк, у матчі восьмого туру Англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні «Олд Траффорд» завершився з рахунком 2:1 на користь господарів.

У першій половині гри Манчестер Юнайтед зазнавав тиску з боку Брентфорда, який у цьому сезоні часто вдається забивати в дебюті матчів. На жаль для команди Еріка тен Хага, перший тайм вони закінчили в меншості через травму де Лігта, який отримав серйозну кровотечу. Це дало можливість Брентфорду, який скористався ситуацією, організувати гол Піннока з кутового.

Коли здавалося, що Манчестер Юнайтед може остаточно зламатися, команда знайшла в собі сили змінити хід гри. Відразу після початку другого тайму Юнайтед створив небезпечну атаку, яка завершилася голом Гарначо. Цей забитий м'яч надихнув господарів на подальші дії.

Швидка атака Манчестер Юнайтед призвела до влучного удару Хойлунда, що закріпило їхню перевагу. Хавбек молодіжної збірної України Єгор Ярмолюк отримав шанс вийти на поле на легендарному «Олд Траффорд». Він з'явився в грі на 75-й хвилині, але, на жаль, не зміг суттєво вплинути на гру Брентфорда.