Бенфіка з Трубіним програла Феєнорду: команда українця втратила перші очки у Лізі чемпіонів

Переглядів 30
Коментарів 0
Бенфіка – Феєнорд – 1:3. Фото: ФК Феєнорд

Матч третього туру загального етапу Ліги чемпіонів, у якому португальська Бенфіка з українським голкіпером Анатолієм Трубіним у складі приймала нідерландський Феєнорд, відбувся 23 жовтня і завершився поразкою господарів поля (1:3).

Бенфіка програла Феєнорду в домашньому поєдинку третього туру загального етапу Ліги чемпіонів, який відбувся на «Ештадіу да Луш» у Лісабоні в середу, 23 жовтня (1:3).

Український голкіпер Анатолій Трубін провів повний матч у складі господарів і здійснив три сейви.

У першому таймі голами за гостей відзначилися японський форвард Аясе Уеда та хавбек Антоні Міламбо. Асисти записали у свій актив бразилець Ігор Пайшао та Квінтен Тімбер.

Ще два м'ячі Феєнорда було скасовано після перегляду відеоповторів.

У середині другого тайму господарі відіграли один гол – відзначився турецький хавбек Керем Актюркоглу.

У компенсований час Міламбо ударом з лінії штрафного майданчика у ближній кут воріт Трубіна після передачі Пайшао оформив дубль та встановив остаточний рахунок.

Бенфіка вперше цього сезону втратила очки в Лізі чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Третій тур

Бенфіка (Португалія) – Феєнорд (Нідерланди) – 1:3

Голи: Уеда, 12 (0:1), Міламбо, 33 (0:2), Актюркоглу, 66 (1:2), Міламбо, 90+2 (1:3)

• 23-річний Трубін провів цього сезону за лісабонську команду десять матчів у всіх турнірах (чотири з них – на «нуль») і пропустив дев'ять голів.
  • Бенфіка зіграла три поєдинки, набрала шість очок і посідає 13-те місце у загальній турнірній таблиці Ліги чемпіонів.
  • Наступний матч команда українця проведе в неділю, 27 жовтня, на своєму полі проти Ріу Аве в рамках дев'ятого туру португальської Прімейри.