Динамо стартувало в Юнацькій лізі УЄФА: київська команда не змогла обіграти Марибор

Переглядів 19
Коментарів 0
Динамо - Марибор. Фото: ФК Динамо

Перший матч другого раунду Юнацької ліги УЄФА, в якому київське Динамо приймало словенський Марибор (U-19), відбувся 23 жовтня та завершився внічию (1:1).

Динамо U-19 зіграло внічию з Марибором у першому, номінально домашньому поєдинку другого раунду Юнацької ліги УЄФА, який відбувся у польській Сталевій Волі у середу, 23 жовтня (1:0).

На 37-й хвилині форвард словенської команди Нік Подлеснік влучним ударом під поперечину воріт В'ячеслава Суркіса вивів гостей уперед.

Динамо відігралося в середині другого тайму – грузинський хавбек Олександрі Пеікрішвілі замкнув подачу зі штрафного у виконанні Івана Андрейка.

Юнацька ліга УЄФА. Другий раунд. Перший матч

Динамо (Україна) – Марибор (Словенія) – 1:1

Голи: Подлеснік, 37 (0:1), Пеікрішвілі, 67 (1:1)

• Матч-відповідь другого раунду між Марибором і Динамо відбудеться на полі словенської команди в середу, 6 листопада.
  • Переможець двоматчевого протистояння вийде до третього раунду турніру, в якому зіграє з переможцем пари 2 Корріку (Косово) – ЮСД (Ірландія).