«Ніхто ще нікуди поки не висувається»: Рустам Худжамов спростував чутки про балотування в президенти УАФ з одним «але»

fanday
fanday
Просмотров 4620
2 голоса
«Ніхто ще нікуди поки не висувається»: Рустам Худжамов спростував чутки про балотування в президенти УАФ з одним «але»
Рустам Худжамов. Фото Google
3
0
Комментариев 0

В коментарі Fanday.net колишній голкіпер Динамо, Шахтаря та нинішній представник тренерського штабу Полісся пояснив, як слід сприймати інформацію про його слова щодо виборів УАФ.

Сьогодні на стрімі Брутального футболу Рустам Худжамов у бесіді зі співрозмовниками розповів, що буде балотуватися на посаду президента УАФ, вибори в якій відтерміновані, зважаючи на ситуацію в Україні. 

На прохання Fanday.net Рустам пояснив свої слова щодо можливого балотування на посаду очільника українського футболу.

«Ніхто ще поки нікуди не висувається, ми поки з хлопцями поговорили гіпотетично. Ніяка федерація мене не висувала. Про це ще розповідати зарано. Проте додам, що я слів на вітер просто так не кидаю, якщо хтось в мене повірить, я не підведу й піду на вибори. І присвячу свій час дійсно серйозним і корисним змінам в українському футболі».

Худжамов має надію, що його заява матиме позитивний ефект на чиновників у федерації футболу, і ті почнуть краще виконувати свої обов'язки.

«Насправді ми з хлопцями обговорили таку теоретичну можливість, зважаючи на те, що [моя заява про балотування] може дати якийсь поштовх самій федерації до змін, я сподіваюсь на це. Я маю надію, що на цьому хейті вони зарухаються й відбудуться певні зміни».

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от BRAVE GK (@brave_gk_official)

Екс-голкіпер зізнався, що через свою зайнятість активно не слідкує за діяльністю Української асоціації футболу, але він не виключив, що буде працювати й в цьому напрямку.

«У мене є своя компанія, яку я розвиваю [мається на увазі фірма з виробництва воротарського інвентаря]. Є волонтерська діяльність. За УАФ я не слідкую зараз, не так багато часу для цього – все забирає бізнес, футбольна робота та турботи щодо волонтерства, яке корисне для нашої країни.

Тож поки ми посміялися, а в напрямку створення своєї програми чи предметних кроків розвитку українського футболу я ще не працював», - додав Рустам.

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи.