«Обговорюватимуться кілька варіантів, і не обов'язково Туреччина»: Євген Дикий розповів про очікуваний старт нового сезону УПЛ

Андрей Пискун
Андрей Пискун
Просмотров 60417
2 голоса
«Обговорюватимуться кілька варіантів, і не обов'язково Туреччина»: Євген Дикий розповів про очікуваний старт нового сезону УПЛ
Євген Дикий. Фото Google
2
0
Комментариев 0

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий дав ексклюзивний коментар Fanday.net стосовно можливих варіантів старту нового сезону.

Журналіст Ігор Бурбас заявив, що УПЛ розглядає два варіанти:

  • грати, але за кордоном (турецька Анталія — робочий варіант);
  • чекати мирного часу і грати потім (умовно провести експрес-чемпіонат наступного року у лютому-травні на заході країни).

Також, за інформацією Бурбаса, декілька матчів поточного чемпіонату U-19 на прохання ФК Рух планують провести за кордоном.

Читайте также Новый чемпионат сыграют заграницей или проведут позже и в экспресс-формате: источник назвал дату судьбоносного собрания клубов УПЛ Новый чемпионат сыграют заграницей или проведут позже и в экспресс-формате: источник назвал дату судьбоносного собрания клубов УПЛ

Євген Дикий у коментарі Fanday.net підтвердив дану інформацію.

— Справді, у нас запланована очна зустріч на 27 травня, — почав розмову Євген, —  на яку запрошені усі клуби УПЛ та клуби, які претендують на підвищення у класі, а також керівництво УАФ та ПФЛ. На цих зборах ми обговоримо всі можливі варіанти подальшого розвитку подій.

Щодо чемпіонату U-19, то більшість клубів підтримала пропозицію ФК Рух, щоб провести матчі у Польщі. Пропозицію львівського клубу підтримали Інгулець та Колос.

Це рішення було направлено до Виконкому УАФ для остаточного затвердження. Після отримання рішення Виконкому ми остаточно узгодимо всі організаційні моменти з ФК Рух.

— В якості робочого варіанту для наступного чемпіонату УПЛ розглядається турецька Анталія?

— Я б так не сказав. Обговорюватимуться кілька варіантів, і це не обов'язково буде Туреччина. Але хочу зазначити, що всі клуби хочуть грати в першу чергу в Україні, і варіант за кордоном буде розглядатися лише тоді, якщо ми не зможемо провести чемпіонат вдома.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Українська Прем'єр-Ліга (@upl.ua)

— Експрес-варіант чемпіонату у лютому-травні на заході України реальний?

— Цей варіант теж не можна скидати з рахунків. Ми вже мали випадки, коли проводився скорочений чемпіонат. У цій ситуації тішить те, що всі клуби налаштовані грати та розуміють, що чемпіонат має стартувати. Залишилося знайти варіант, який задовольнить усі сторони.

— На підвищення у класі з Першої ліги претендують лише Металіст та Кривбас?

— Відповідно до регламенту два клуби Першої ліги безпосередньо виходять до УПЛ, а 3-4 місця мають грати перехідні матчі з 13 та 14 місцями Прем'єр-ліги. Ці моменти ми також обговоримо на зборах 27 травня.

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи.