«Наскільки я зрозумів Малиновського, Міранчук усвідомив, що відбувається, але продовжує мовчати»: Циганик – про реакцію росіянина з Аталанти

fanday
fanday
Просмотров 5393
2 голоса
«Наскільки я зрозумів Малиновського, Міранчук усвідомив, що відбувається, але продовжує мовчати»: Циганик – про реакцію росіянина з Аталанти
Алексей Миранчук и Руслан Малиновский. Фото: Аталанта
1
0
Комментариев 0

Відомий журналіст, коментатор та головний інсайдер українського футболу Ігор Циганик дав відверте інтерв’ю Fanday.net.

З початку війни Ігор Циганик залишився у Києві. Він є учасником українського телемарафону, єдиної програми під час війни. Редактор Fanday.net поговорив із Цигаником на багато тем, серед яких відносини Руслана Малиновського та Олексія Міранчука.

- Мені дзвонило багато футболістів: Яремчук, Зінченко, Миколенко, Малиновський, Ярмоленко, Шевченко, Ребров та інші. Питали, чим вони можуть допомогти Україні. Я їм сказав, щоб вони виходили на всі майданчики і висловлювали позицію, розказували, що у нас коїться. Безмежно вдячний кожному футболісту, хто це зробив. Також вони допомагали волонтерством. 

- Ви казали, що багато українських футболістів зверталися до російських колег, щоб ті висловилися про війну, але вони впали на «мороз». Що це за гравці?

- Я не думаю, що взагалі потрібно називати прізвища російських футболістів. Ми ж бачили, як Миколенко звертався до Дзюби. Були й інші звернення. Зінченко, Нойок, які раніше грали у Росії, також пробували достукатися до росіян. 

Там повальне обдурювання народу, вони дуже агресивно на все реагують. Вони навіть виключають українських футболістів із чатів. Наприклад, українські футболісти, які пограли у Росії, залишалися у спільних групах вайберу чи телеграму, спілкувались там зі своїми колишніми партнерами. Почалися сварки і їх просто викинули із чатів. Соромно за таке. 

- До них не достукатися.

- Ні, ні, ні. До них можна достукатися. Футболісти, з якими я спілкувався, кажуть, що деякі росіяни пишуть їм в приватні повідомлення: «Я все розумію, але вибач, ми нічого не можемо сказати. Нас можуть посадити і ми втратимо кар’єру». І ти розумієш, що це реально боягузи. 

- З тими, що грають у Росії зрозуміло, а як же Міранчук, що виступає з Малиновським в одній команді? 

- На третій день війни ми говорили з Малиновським. Руслан чесно сказав, що намагається пояснити йому, що відбувається насправді. Наскільки я зрозумів, Міранчук усвідомив, що відбувається, але продовжує мовчати, як і всі. Вони сцикуни. Саме тому у них такий боягузливий футбол, тому що вони по натурі такі. Вони не воїни. 

Хоча що говорити про них, якщо Тимощук мовчить. Людина народилася в Луцьку, все життя говорила українською мовою, всюди вішала жовто-блакитні стрічки, але побоялась висловитись. Для нього гроші все визначають. Він продав свою батьківщину, так само як і Ордець.

Комментировать могут только зарегистрированные пользователи.